Kapsule na mince s priemerom 18 mm

1.49 € 
Vnútorný priemer:18mm
Vnútorná výška:3mm
Vonkajší priemer:49mm
Hrúbka:7.2mm
Hmotnosť:11.95g
Skladom

Lehota dodania produktu: Okamžite k odoslaniu
Počet dní dodania produktu: 5

Kapsule na mince s priemerom 18 mm

Ochranné plastové kapsule na mince sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu a slúžia na bezpečné uskladnenie mincí. Plastová kapsula obsahuje vnútornoú vložkou na mince s priemerom 18 mm. Kapsule na mince sú odolné voči mechanickému poškodeniu a sú vybavené malým otvorom na boku pre jednoduchšie otváranie.

 

Zhodné vonkajšie rozmery kapsúl (s vnútornou vložkou) dovoľujú mince rôznych rozmerov uložiť v jedinom zberateľskom systéme.

 

FAQ

 

Q: Ak je balenie striebra (tuba) 20ks alebo 25 ks, je možné objednať len 15ks?

A: Áno je možné objednať aj 15ks. Pri objednaní 20ks alebo 25ks je ale výhodnejšia cena.

 

Q: Ak je balenie zlata (tuba) 10ks alebo 20 ks, je možné objednať len 9ks?

A: Áno je možné objednať aj 9ks. Pri objednaní 10ks alebo 20ks je ale výhodnejšia cena.

 

Q: Je možné nakupovať ak nemám IČO?

A: Áno, ale bude Vám vystavená faktúra a za predpokladu platby vopred.

 

Q: Koľko gramov má 1 trójska unca (oz)?

A: 1 trójska unca [oz] = 31,1 gramu.

 

Q: Ponúkate aj spätný výkup?

A: Momentálne nie, ale v blízkej budúcnosti bude zabezpečený aj spätný výkup.

 

 

Doprava a doručenie

Vašu objednávku si môžete prevziať osobne v kancelárii alebo Vám ju dodáme poistenou zásielkou.

 

Osobné prevzatie

 

Osobné prevzatie je možné po telefonickom dohovore na čísle 0944 732 620 alebo emailom na eshop@denarius.sk Z dôvodu diskrétnosti je nutné dohodnúť si termín na presný čas.

 

Dodanie poistenou zásielkou

 

Váš tovar Vám zašleme na Vašu adresu v termíne, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. O odoslaní zásielky Vás budeme informovať emailom alebo telefonicky.

 

Zásielky sú zasielané prostredníctvom špecializovanej služby Expres Kuriér Slovenskej pošty s týmito podmienkami:

 • preberať zásielku môže len adresát s doručenkou - nie je možné, aby zásielku prevzala iná osoba. Ak chcete, aby zásielku prevzal manžel, manželka, rodičia a pod. informujte nás o tom pri objednávke dopravy,
 • zásielka je vždy plne poistená na celú hodnotu tovaru a je diskrétne a bezpečne zabalená v bezpečnostnej obálke, ktorú nie je možné otvoriť bez viditeľného poškodenia
 • z dôvodu diskrétnosti je odosieteľom od nás fyzická osoba
 • Aktuálny stav vašej objednávky môžete sledovať po prihlásení do vášho účtu v sekcii objednávky.
 • ako krehké, do vlastných rúk

 

Poistenie:

 • Všetky zaslané zásielky sú poistené Slovenskou poštou do hodnoty Vašej objednávky. Nemusíte teda mať žiadnu obavu zo straty zásielky.
 • Všetky zásielky sú poistené v plnej výške hodnoty tovaru a diskrétne zabalené.

 

Zaslanie balík na poštu (nie adresu klienta)

Pre zachovanie maximálnej diskrétnosti je možné zaslať zásielku len na Vašu poštu - bez udania celej Vašej adresy. Výhodou je:

 • že Vy si určíte, kedy si Vašu zásielku vyzdvihnete,
 • Váš bežný poštový doručovateľ nevie o Vašej zásielke,
 • môžete si nechať poslať zásielku aj do iného mesta na poštu - napríklad v meste, kde pracujete
 • keď bude Vaša zásielka na Vašej pošte k dispozícii, budete informovaný SMS o doručení.

 

Cenník poštovného

 • Naším klientom účtujeme poštovné v konečných cenách podľa hodnoty zásielky a dobierky vrátane balného a iných poplatkov.Na cenu je prihliadnuté podľa cennika Slovenskej pošty
 • Cena dopravy vám bude vypočítaná automaticky pri zadávaní vašej objednávky
 • Investičné kovy v hodnote nad 30 000 EUR špecializovanou kuriérskou spoločnosťou. Spôsob a termín doručenia je stanovený individuálne po dohode.

 

Balenie

Záleží nám, aby Váš nákup k Vám dorazil nepoškodený. Preto balíme všetky zásielky podľa veľkosti do špeciálnych mäkkých obalov alebo krabíc. Každá zásielka je balená tak, že je zjavné jej nežiadúce otvorenie.

 

Ponúkame niekoľko spôsobov dodania tovaru. Vo všetkých prípadoch ste v priebehu spracovania Vašej objednávky informovaní o jej stave, či už mailovými správami či vo Vašej administrácii - Moje objednávky.

 

Ak chcete zistiť, kde sa Vaša zásielka práve nachádza využite odkaz na našej stránke Sledovanie zásielok.

 

Veľmi si vážime, že ste prejavili záujem o nákup tovaru z nášho e-shopu. Iste oceníte naše starostlivo zabalené, poistené a diskrétne označené zásielky.

Možnosti platby

Cenu podľa Objednávky môže Kupujúci uhradiť bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry so splatnosťou 1 kalendárny deň alebo dobierkou, čiže odovzdaním hotovosti doručovateľovi pri preberaní Tovaru. Po uplynutí splatnosti, môže byť cena tovaru prepočítana podľa aktuálneho kurzu alebo vaša objednávka zrušená.

 

Prevodom na bankový účet

 

Po potvrdení vašej objednávky vám emailom zašleme faktúru, ktorú uhradíte prevodom z bankového účtu. Objednávka bude odoslaná alebo pripravená na prevzatie až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet, o čom vás budeme informovať emailom. Tento typ platby môžete zvoliť, ak sa rozhodnete za tovar zaplatiť vopred a už sa nestarať o jeho úhradu pri prevzatí. Je možné ho zvoliť ako v kombinácii s osobným odberom tovaru v našej kancelárii, tak i pri zaslaní zásielky Slovenskou poštou. Tovar bude expedovaný po pripísaní čiastky na náš účet.

 

Platba pri prevzatí tovaru

 

Za objednávku zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo kartou pri prevzatí tovaru. Maximálna hodnota objednávky, ktorú je možné zaslať na dobierku je 499 EUR. Na dobierku zasielame iba tovar, ktorý je skladom.Význam fixačnej ceny a spôsob fixácie investičných kovov

 

 • Fixácia ceny znamená potvrdenie a definitívne stanovenie ceny investičných kovov, ktoré priamo podliehajú zmenám ceny na svetových komoditných burzách.
 • Fixácia ceny sa týka iba tehličiek a mincí z investičných kovov.
 • Na základe pravidelnej aktualizácie cien investičných kovov sa môže investor rozhodnúť kedy a za akú aktuálnu cenu nákup zrealizuje alebo sa rozhodne počkať na lepšiu cenu.
 • Fixácia ceny je možná každý pracovný deň v čase od 09:00 do 17:00
 • Fixácia ceny sa koná cez internetovú objednávku
 • Fixácia ceny je okamžitá .

 

Upozorňujeme zákazníkov, že ak kedykoľvek v minulosti neprebral, nezaplatil či stornoval objednaný tovar, u ďalších objednávok nebudú fixované ceny investičných kovov, ani v prípade okamžitej fixácie, podľa bodu 3.11. VOP.

 

Fixáciu cien je možné realizovať okamžite a to prostredníctvom internetových objednávok, u ktorých, je zvolený spôsob platby prevodom na bankový účet, a to iba v prípade, že:

 • je objednávka vytvorená vo fixačných hodinách (t.j. v pracovné dni od 09:00 do 17:00)
 • objednávka je vytvorená mimo vyššie uvedené fixačné hodiny a súhrnné množstvo investičných produktov u jedného zákazníka nepresiahne čiastku 99 Eur